Kaydet
DANIŞMA HATTI
 0216 622 71 72
 0536 702 29 85
 info@srtgrupguvenlik.com
KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet
Takvim
Hava Durumu
Site Haritası
Teknik Bakım Hizmetleri
Profesyonel kurumların işlerini daha güvenilir koşullarda yapabilmeleri ve zamanlarını uzmanlık alanlarında kullanabilmeleri için,Teknolojik sistemlerin aksamadan işlemesi gerekmektedir.

Srt Grup olarak bütün teknik sorunlarınız ve bakımlarınızı gerçekleştirmekteyiz. Teknolojik sistemlerin ve makine sistemlerinin çalışma devamlılığını sağlayarak sizi beklenmedik arızalardan ve maliyetten kurtarmayı hedeflemekteyiz.

Tesislerinizin teknik bakım ve onarım hizmetleri arıza önleyici bakım, arıza giderme, malzeme temini ve raporlama hizmeti sunarak, tesisinize ait ısıtma, soğutma, aydınlatma, asansör, hidrofor, jenaratör, UPS, tesisat, vb teknik alanlarda bakım ve arıza giderme ihtiyaçlarını teknik ve mühendislik kadrolarımız ile karşılamaktayız.
 
Verilen tüm hizmetler yasal uygunluk, garanti koşullarının yönetilmesi, amortisman sürelerinin uzatılması, rapor, izlenebilirlik, başta olmak üzere yerine getirilmekte ve verilen tüm hizmet detayları soft ortamda gelecekte kullanılmak üzere saklanmaktadır.
 
Hızlı çözüm üreten konusunda uzman kadrolarımız ile sizlere hizmet sunmaya 7/24 hazırız.
  
2175 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar26.972127.0802
Euro28.847428.9629
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret33128